Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst - Verkocht

Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!Jack Vissers - acryl op papier - ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Jack Vissers (1956)

Jack Vissers: acryl op stevig papier, 2016  - in houten lijst, formaat incl. 32 x42 cm. Gesigneerd r.o. en achterop papier.

Jack Vissers (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:30-03-2018 om 09:48
Eindtijd:04-04-2018 om 09:48
jurjens
04 apr. / 00:08
€ 15