Jack Vissers, acryl op papier - Verkocht

Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

323 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Jack Vissers (1956)
TypeTekening / Aquarel

Van kunstenaar Jack Vissers, werk uit 2013 acryl op papier, gesigneerd.

Formaat incl.passepartou: 30 x 40 cm.

In prima conditie.

Jack Vissers (1956)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

323 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:08-02-2016 om 11:23
Eindtijd:20-02-2016 om 11:23
Biedingen (7)
johjoh367
20 feb. / 07:38
€ 11
11556
20 feb. / 00:49
€ 9
Samber1
20 feb. / 00:49
€ 9
11556
19 feb. / 19:46
€ 7
Samber1
18 feb. / 00:45
€ 5
11556
14 feb. / 16:35
€ 3
johjoh367
13 feb. / 22:49
€ 1