Jack Vissers, acryl op papier - Verkocht

Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers, acryl op papier kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Jack Vissers (1956)
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd werk uit 2014 van kunstenaar Jack Vissers, acryl op stevig papier.

Formaat incl. passe-partout: 37,5 x 37,5 cm.

In prima conditie.

Jack Vissers (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:03-03-2016 om 14:21
Eindtijd:12-03-2016 om 21:21
jschoen
12 mrt. / 18:19
€ 1