Jack Vissers - AstroArts - handgesigneerde offset litho VIRGO - Verkocht

Jack Vissers - AstroArts - handgesigneerde offset litho VIRGO kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Jack Vissers - AstroArts - handgesigneerde offset litho VIRGO kopen? Bied vanaf 1!Jack Vissers - AstroArts - handgesigneerde offset litho VIRGO kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

320 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jack Vissers (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Jack Vissers - N.a.v. deelname aan Tentoonstelling "Tussen Kunst en Kist" in museum Van Bommel Van Dam te Venlo, 2002. Uitgebrachte serie offset litho's onder de noemer "AstroArts", in kleine oplage van 50 stuks per prent. 'AstroArts' - een fotografisch project met een allegorische cyclus van 12 verschillende stadia, samengesteld volgens astrologische en artistieke principes door de eeuwen heen.

Aangeboden wordt de print VIRGO/MAAGD (23 aug. - 23 sept.). Formaat ca. 30 x 30 cm, stevig gematteerd karton. Handgesigneerd en genummerd, dit is nr. 29/50 (nummering kan afwijken van de vermelding op de foto).

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-08-2016 om 14:53
Eindtijd:14-08-2016 om 14:53
ahol
13 aug. / 23:04
€ 1