Jacob H. Maris, Meisje met breiwerkje, lithografie door F.H. Weissenbruch - Verkocht

Jacob H. Maris, Meisje met breiwerkje, lithografie door F.H. Weissenbruch  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Jacob H. Maris, Meisje met breiwerkje, lithografie door F.H. Weissenbruch  kopen? Bied vanaf 85!Jacob H. Maris, Meisje met breiwerkje, lithografie door F.H. Weissenbruch  kopen? Bied vanaf 85!Jacob H. Maris, Meisje met breiwerkje, lithografie door F.H. Weissenbruch  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  rosaluna

6 verkochte items
  • Jacob Maris (1837-1899)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie afm. 20 x 27 cm. Tekst: J.H. Maris pinx. Steendr. v. J.D. Steuerwald.

F.H. Weissenbruch Dzn.11 lith. Prachtig ingelijst, dubbel passepartout, afm. lijst 37 x 44 cm.

Bezorgkosten in overleg.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:01-10-2015 om 16:32
Eindtijd:15-10-2015 om 16:32
Timosjansen
13 okt. / 22:36
€ 85