Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gemengde techniek door Jacob Hendrik Pierneef
Voorstelling van een Zuid-Afrikaans landschap
Losbladig, beeldmaat 48x65
Gesigneerd in potlood l.o. 'Pierneef'
Afkomstig van Notarishuis Rotterdam
Starttijd | 7-1-2016 om 17:16 |
Eindtijd | 16-1-2016 om 12:16 |