Jacob Jan van Goor - voor Van Kempen en Begeer - Karl Landsteiner penning - Verkocht

Jacob Jan van Goor - voor Van Kempen en Begeer - Karl Landsteiner penning kopen? Bied vanaf 5!
Jacob Jan van Goor - voor Van Kempen en Begeer - Karl Landsteiner penning kopen? Bied vanaf 5!Jacob Jan van Goor - voor Van Kempen en Begeer - Karl Landsteiner penning kopen? Bied vanaf 5!
  • Jacob Jan van Goor (1874-1956)
TypeDesign
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen1 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht54.44 gram
GemerktOngesigneerd
Karl Landsteiner penning ontworpen door Jacob Jan van Goor, beeldhouwer en medaillist (1931).
Vz. portret naar links, omschrift: Prof. Dr. Karl Landsteiner.
Kz. pelikaan met uitslaande vleugels op nest met 3 jongen. Daarboven de tekst: sanguine sanguinem sananti. In omschrift: Het Nederlandsche Roode Kruis - Bloedtransfusiedienst. Linksboven een kruis.
Brons, doorsnede 5 cm,
Dikte: ca. 0,3 cm
gewicht 54,44 g. KB. 1354.
Staat: prachtig.

Jacob Jan van Goor (1874-1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
5
1
5
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:17-07-2018 om 17:24
Eindtijd:20-07-2018 om 20:53
Snoecky
20 jul. / 19:07
€ 5