Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Jacob Johannes Doeser ( 1884-1970)
Stilleven, bloemboeket, olieverf op doek, gesigneerd.r.o.
Groot(s )werk van deze schilder, expressief-realistisch
vorm gegeven in een combinatie van vergeestelijking en abstractie
sprankelend van kleur en in een onberispelijke conditie
het schilderij kan zo tegen de muur.
afm. doek, 90x100, met prachtige semi-klassieke beige houten lijst 105x115.
i.v.m. grote : ophalen, cq brengen tegen en redelijke prijs,
dit alleen voor België en Nederland.
Starttijd | 15-5-2016 om 13:46 |
Eindtijd | 22-5-2016 om 13:46 |