Jacob Kuijper - interieur

Jacob Kuijper - interieur kopen? Bied vanaf 45!
Jacob Kuijper - interieur kopen? Bied vanaf 45!Jacob Kuijper - interieur kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jacob Kuijper (1919-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacob Kuijper was de schoonzoon van Jan Sluijters.
Vanaf 1973 tot 1984 was hij hoogleraar schilderkunst aan de Rijksacademie.
Hij heeft mooie aquarellen langs de Waal gemaakt. Ook het IJ in Amsterdam was een geliefd onderwerp voor hem.

Bladmaat:  53 x 39,5 cm.
Beeldmaat;  29 x 20 cm.

De litho ziet er verder goed uit.

Jacob Kuijper (1919-2007)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
53 cm
39.5 cm
Starttijd:12-07-2022 om 15:04
Eindtijd:24-07-2022 om 19:43
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieTienhoven, Nederland