Jacob Nieweg - litho - Zeewering

Jacob Nieweg - litho - Zeewering kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jacob Nieweg - litho - Zeewering kopen? Bied vanaf 35!Jacob Nieweg - litho - Zeewering kopen? Bied vanaf 35!Jacob Nieweg - litho - Zeewering kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Jakob Nieweg (1877-1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, in de steen gemonogrammeerd en gedateerd 1923.

Beeldmaat 29,5 x 41,5 cm. Bladmaat 48 x 64 cm. Losbladig.

Jacob Nieweg is geboren te Hogebeintum in 1877 en overleden te Amersfoort in 1950.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:31-05-2015 om 22:55
Eindtijd:14-06-2015 om 22:55

Biedingen (1):

JAAP1964
14 jun. / 22:31
€ 35