Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst -

Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!
Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!Jacob van Ruisdael - Het bruggetje - ets, nadruk van de 2e staat - genummerd 1/56 - ingelijst - kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacob van Ruisdael (1628-1682)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Originele ets, nadruk van de 2e staat,  met oplage 1/56.

Aan de achterzijde een mij onbekend rood stempel.

Blad 30x40 cm, plaatrand ca. 21x29 cm.

Achter passepartout (licht vlekkerig) en glas.

In een houten lijst in goede staat.

In  goede gebruikte staat. Aan de achterzijde zijn wat lichte vlekken te zien.

Jacob van Ruisdael (1628-1682)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
43 cm
35 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:24-08-2022 om 19:53
Eindtijd:07-09-2022 om 19:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland