Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schitterend klassiek werk van Jacob Willem Gruyter. Recent enkele kleine stukjes verf gerestaureerd en doek schoongemaakt. Daardoor weer zeer mooi qua kleuren. Werk gezien de oudheid in goede conditie met enige ouderdoms craquelé.
Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 40x95 cm (lijst: 50x105 cm)
Gesigneerd: Ja, l.o. (eveneens achterop het doek gesigneerd)
Jacob Willem Gruyter (Amsterdam 1856 - Egmond 1908)
J.W. Gruyter woonde en werkte tot 1907 in Amsterdam, daarna vertrok hij naar Egmond. Hij kreeg zijn opleiding aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus in Amsterdam, maar was ook leerling van zijn vader Willem Gruyter jr. die op zijn beurt schilderen leerde van Hermanus Koekkoek. Gruyter was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam. Jacob Gruyter schilderde vooral zee- en riviergezichten, meestal met schepen. Werk van Jacob Gruyter is o.a. opgenomen in de collectie van het Scheepvaart Museum in Amsterdam.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland |
Objectlocatie | Dordrecht, Nederland |
Starttijd | 23-6-2017 om 18:15 |
Eindtijd | 27-6-2017 om 18:15 |