Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho - Verkocht

Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho kopen? Bied vanaf 50!Jacob Zekveld - Kinderen met ballonnen, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Jacob Zekveld (1945-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Jacob Zekveld op geschept papier.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (62/190).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 89cm x 61cm (blad), 77cm x 47cm (beeld)

Jacob Zekveld (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-03-2016 om 15:06
Eindtijd:11-03-2016 om 21:06
hebel
11 mrt. / 14:55
€ 50