18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Schilderij |
Jacobus BIJTEL (Schiedam, 1893 - Ede, 1983) Woonde en werkte in Rotterdam, Den Haag, laatstelijk in Ede. Leerling van de Akademie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen te Rotterdam en van de Vrije Akademie in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende stillevens, landschappen en portretten. Stijl: expressionistisch, soms abstract.
Olieverf op board (60 bij 50 cm). Afmeting inclusief lijst: 73 bij 63 cm.
Signatuur (rechtsonder): 'Bijtel'.
Het schilderij is professioneel gereinigd en dus "hangklaar".
Starttijd | 4-4-2016 om 21:23 |
Eindtijd | 11-4-2016 om 21:23 |