Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Landschap met paard en wagen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 101 cm (h x b)
Lijst84 cm x 104.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap met paard en wagen in pasteuze toets geschilderd. Het betreft een werk vervaardigd met olieverf op doek, waarna het is bevestigd op paneel.

Over het algemeen is de voorstelling in goede staat. Wel is er aardig wat craquelé in de voorstelling aanwezig, dit is het resultaat van de pasteuze manier van werken. Ook mogelijke enkele plekjes verfverlies, niet geheel duidelijk of dit een beschadiging is of bewust is kaal gebleven. Daarnaast zitten er aan de rechterzijde en centraal aan de onderzijde twee witte vlekjes aan de rand van de voorstelling. Het paneel waarop het doek is bevestigd is in kleine mate kromgetrokken. Het werk zit ook wat scheef in de lijst.  (Zie foto's)

Jacobus Doeser (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (667)
104.5 cm
84 cm
101 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 13:48
Eindtijd:03-10-2022 om 19:30
Biedingen (9)
gonzalorpk
03 okt. / 19:19
€ 28
Gregor1978
03 okt. / 19:19
€ 23
Gregor1978
30 sep. / 16:29
€ 20
JanPrinsse
30 sep. / 16:29
€ 15
Gregor1978
30 sep. / 16:29
€ 15
JanPrinsse
28 sep. / 17:45
€ 10
nelleke1958
28 sep. / 17:45
€ 5
JanPrinsse
24 sep. / 21:22
€ 3
nelleke1958
19 sep. / 14:16
€ 1