Jacomijn den Engelsen - michelangelo - Verkocht

Jacomijn den Engelsen - michelangelo kopen? Bied vanaf 1!
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/41
Mooie gemaakte houtdruk van Jacomijn den Engelsen. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Jacomijn den Engelsen (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2022 om 13:36
Eindtijd:18-10-2022 om 22:45
Biedingen (5)
woldzicht
13 okt. / 18:25
€ 10
beauxdigi2
13 okt. / 18:25
€ 6
beauxdigi2
13 okt. / 18:24
€ 5
woldzicht
13 okt. / 18:24
€ 3
beauxdigi2
10 okt. / 13:18
€ 1