Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook

Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!
Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!Jacqueline de Jong - New Perfection Cookbook kopen? Bied vanaf 75!
  • Jacqueline de Jong (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Zeefdruk van Jacqueline de Jong, uitgegeven door Prent 190. Met potlood door de maker gesigneerd, gedateerd, genummerd en van titel voorzien. De conditie van het werk is zeer goed.

Jacqueline de Jong (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  monschau
FA. (11 )

410 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
77 cm
57 cm
Sluit over 6d 20u 18m 50s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd:29-11-2022 om 15:58
Eindtijd:11-12-2022 om 19:48