Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk THE LAWYERS Handgesaigneerd--GROOT!!!

Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk THE LAWYERS Handgesaigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 225!
  • Jacqueline Schäfer (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Jacqueline Schafer.

Afmeting blad   116 x 59 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 99ex.

Jacqueline Schäfer (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
116 cm
59 cm
Sluit over 2d 19u 9m 07s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:19-09-2022 om 09:40
Eindtijd:28-09-2022 om 21:11