Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROLIJKE KOE Handgesigneerd.

Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROLIJKE KOE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
  • Jacqueline Schäfer (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Jacqueline Schaefer

Afmeting  blad  45 x 33 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 50ex.

Jacqueline Schäfer (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
33 cm
45 cm
Sluit over 4d 20u 43m 31s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:21-09-2022 om 07:07
Eindtijd:30-09-2022 om 22:50