Iedere maandag een Special
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho HORSES in the WINTER Handgesigneerd.
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.