Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale

Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 220,00

Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale kopen? Bied vanaf 220!Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale kopen? Bied vanaf 220!Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale kopen? Bied vanaf 220!Jacques Doucet: Portfolio 3x Litho, Croisee Familiale kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jacques Doucet (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Portfolio “Croisée familiale”: 3 grote met potlood gesigneerde litho’s van Jacques Doucet + 3 gedichten van de kunstenaar uit 1989 in een mooi bordeauxrood/zwart portfolio.

Titel: Croisée familiale
Jaartal: 1989
Afmetingen litho: (3x) 65,5 cm x 50 cm
Oplage: 3x 123/150 (ander oplagenummer dan zichtbaar op de foto)
Gesigneerd: Ja, 3x handgeschreven met potlood
Materiaal: 3x Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In perfecte staat
Uitgever: GKM Siwert Bergström te Malmö Zweden, 1989.

Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Administratieve code: QQSW

Dit item is verkocht voor 220,00

Starttijd:11-07-2017 om 16:30
Eindtijd:23-07-2017 om 16:30

Biedingen (1):

ArtiMax
23 jul. / 16:19
€ 220