jacques doucet zeefdruk

jacques doucet zeefdruk kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jacques Doucet (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige zeefdruk van jacques doucet ( cobra ) maten 100x70 cm , genummerd lx/L

en gesigneerd.  met lijst  ophalen in leerdam kan ook zonder lijst verstuurd worden .

Starttijd:28-11-2014 om 22:20
Eindtijd:03-12-2014 om 22:20
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNederland