Jacques Mels - Poort

Jacques Mels - Poort kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Mels (1899-1974)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 29 cm (h x b)
Lijst60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stad poort

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  alloek

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
40 cm
60 cm
29 cm
49 cm
Starttijd:01-08-2022 om 10:59
Eindtijd:10-08-2022 om 21:03
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmersfoort , Nederland
VerzendingAlleen per koerier