Jacques Mels - Woning

Jacques Mels - Woning kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Mels (1899-1974)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 50 cm (h x b)
Lijst40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wit boeren huis met boom op voorgrond

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  alloek

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
60 cm
40 cm
50 cm
28 cm
Starttijd:01-08-2022 om 11:00
Eindtijd:10-08-2022 om 21:09
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmersfoort , Nederland
VerzendingAlleen per koerier