JACQUES MELS - BRABANDS LANDSCHAP - Verkocht

JACQUES MELS  - BRABANDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

JACQUES MELS  - BRABANDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 55!JACQUES MELS  - BRABANDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 55!JACQUES MELS  - BRABANDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel

JACQUES MELS

BRABANDS LANDSCHAP

gemengde techniek op papier in de maat 15 x 20 cm

in lijst met glas in de maat 24 x 30 cm

Gesigneerd rechts onder

Zeer goede staat

lijstje heeft wat randschade

Jacques Mels (1899-1974)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:22-11-2014 om 14:01
Eindtijd:30-11-2014 om 14:01
Folkert1
28 nov. / 21:42
€ 55