JACQUES MELS - BRABANDTS LANDSCHAP - Verkocht

JACQUES MELS  - BRABANDTS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

JACQUES MELS  - BRABANDTS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!JACQUES MELS  - BRABANDTS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!JACQUES MELS  - BRABANDTS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!JACQUES MELS  - BRABANDTS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel

JACQUES MELS

BOERDERIJEN IN BRABAND in de winter

AQUAREL IN DE MAAT 27 X 46 CM

IN LIJST IN DE MAAT 36 X 55 CM

GESIGNEERD ONDER EN GEDATEERD

GOEDE STAAT

LIJST IS ZONDER GLAS

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-01-2015 om 22:00
Eindtijd:01-02-2015 om 22:10
Biedingen (17)
Bernar
01 feb. / 21:58
€ 50
pjtr
01 feb. / 21:58
€ 45
Bernar
01 feb. / 21:57
€ 40
pjtr
01 feb. / 21:22
€ 35
Bernar
26 jan. / 22:57
€ 30
FS
26 jan. / 22:57
€ 25
Bernar
26 jan. / 13:01
€ 20
henkepenkie
26 jan. / 13:01
€ 20
Bernar
26 jan. / 13:01
€ 17
henkepenkie
26 jan. / 13:01
€ 15
Bernar
24 jan. / 21:14
€ 12
henkepenkie
24 jan. / 21:14
€ 10
Bernar
24 jan. / 21:14
€ 10
henkepenkie
24 jan. / 21:13
€ 7
Bernar
24 jan. / 21:13
€ 5
henkepenkie
22 jan. / 14:43
€ 3
pjtr
21 jan. / 23:49
€ 1