Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79

Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!
  • Jacques Monory (1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/79
Kleurrijke zeefdruk van Jaques Monory.
Titel: "Fouillis Mathématique"
Volledige titel: "Fouillis mathématique pour un univers en enroulement torsadé" uit 1980.
Gedrukt op Arches papier, licht opgehoogd.
Oplage: 1/79.
Afmetingen blad: H64 x b90cm.
Het werk is gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Op de keerzijde in potlood getiteld.

Extra info over dit werk:
https://www.artsper.com/be/oeuvres-d-art-contemporain/edition/171244/fouillis-mathematique-pour-un-univers-en-enroulement-torsade

Sporen van vorige inlijsting. Ouderdomssporen aan de randen.

Jacques Monory (1924)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (34 )

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
90 cm
64 cm
Sluit over 8d 0u 40m 33s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:28-11-2022 om 16:16
Eindtijd:11-12-2022 om 20:36