Jacques Tange, zeefdruk: Under the bridge

Jacques Tange, zeefdruk: Under the bridge kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  Jimm

15 verkochte items
  • Jacques Tange (1960)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Under the bridge
Jaartal: 2007
Afmetingen: 50 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja, monogram handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Conditie: Nieuw, in perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 595,-

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald in Schiedam of in Vlaardingen. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur. Verzending of bezorging door een koerier is ook mogelijk. Zie volgende punt.

Bezorgkosten:
20,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:30-10-2014 om 20:43
Eindtijd:13-11-2014 om 20:43

Biedingen (1):

mjaschutgens
12 nov. / 20:08
€ 60