Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai ingelijst figuratief werk . Afm. 74 x 58,5 cm
Werk in perfecte staat uit bedrijfscollectie .
Aluminium Barth lijst met glas. Oplage 7/20 uit 1986
Kan gezien worden in Arnhem.
Starttijd | 24-3-2015 om 14:47 |
Eindtijd | 5-4-2015 om 15:47 |