Jakob Kruijff, Italiaanse dames, Litho - Verkocht

Jakob Kruijff, Italiaanse dames, Litho kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 15,00

Jakob Kruijff, Italiaanse dames, Litho kopen? Bied vanaf 20!Jakob Kruijff, Italiaanse dames, Litho kopen? Bied vanaf 20!Jakob Kruijff, Italiaanse dames, Litho kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Jaap Kruijff (1917-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Litho door Jakob Kruijff

Voorstelling van vier weelderige Italiaanse dames

Losbladig, beeldmaat 16x14, bladmaat 30x25

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'J.Kruijff '80'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:06-12-2017 om 20:40
Eindtijd:16-10-2018 om 09:15
yookoo
15 okt. / 12:57
€ 15