FA. (1)

J.Altink 2 boeken in hardcover

J.Altink  2 boeken in hardcover kopen? Bied vanaf 25!
J.Altink  2 boeken in hardcover kopen? Bied vanaf 25!J.Altink  2 boeken in hardcover kopen? Bied vanaf 25!J.Altink  2 boeken in hardcover kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mjatv

Lid sinds 2017
4 verkochte items
  • Jan Altink (1885-1971)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

copyright 1978 by the Jan Altink Stichting. Prachtig, tijk geïllustreerde boeken!

Jan Altink (1885-1971)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  mjatv

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Starttijd:05-06-2017 om 11:15
Eindtijd:19-06-2017 om 11:15
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVlagtwedde, Nederland