Jan A. Louwers - Bloemstilleven

Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!Jan A. Louwers - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan A. Louwers (1915-1991)
Jaartal1951
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk zit in een brede houten lijst.

Jan A. Louwers (1915-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
54 cm
64 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:04-08-2022 om 16:00
Eindtijd:18-08-2022 om 21:37
Openingsbod € 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland