Jan A. Louwers - Landschap

Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!
Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!Jan A. Louwers - Landschap kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan A. Louwers (1915-1991)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Starttijd18-7-2023 om 14:39
Eindtijd31-7-2023 om 19:04
Openingsbod € 90
ObjectlocatieHeeze,  Nederland