FA. (1)

Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld.

Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld. kopen? Bied vanaf 55!
Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld. kopen? Bied vanaf 55!Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld. kopen? Bied vanaf 55!Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld. kopen? Bied vanaf 55!Jan Abraham Bakker.1891-1961.Balustrade met beeld. kopen? Bied vanaf 55!

Jan Abraham Bakker

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Jan Abraham Bakker
TypeTekening / Aquarel

Prachtig mooi ingelijste aquarel van Jan Abraham Bakker.

Jan Abraham Bakker.1891-1961.Jan Abraham Bakker werd op 25 juni 1891 in Amsterdam geboren.Hij woonde en werkte in Amsterdam,Noordwolde en Wolvega.

J.A. Bakker schilderde,tekende en maakte prachtige aquarellen van landschappen,religieuze voorwerpen,ook impressionistische en expressionistische composities.

Gesigneerd en gedateerd 18-8-1950.Afmeting inclusief lijst 35x43 cm.

Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.

Jan Abraham Bakker

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
Starttijd:14-09-2015 om 14:19
Eindtijd:28-09-2015 om 14:19
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieNederland