Jan Asselbergs - lithografie - 2 minnende vrouwen - Verkocht

Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!Jan Asselbergs  -  lithografie  -  2 minnende vrouwen kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jan Asselbergs (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Lithografie

Signatuur: Gesigneerd

Uitgave: 101-200

Staat: Zo goed als nieuw

Periode: jaren 80

Titel van kunstwerk: Twee minnende dames.

Kunstenaar: Jan Asselbergs

Twee minnende dames.

Lithografie van de hand van Jan Asselbergs.

Op ARCHES papier.

Afmetingen 65,5 x 50,5 cm.

Verzending aangetekend.

{enkele foto's uit zijn oeuvre catalogus}

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:20-10-2017 om 23:11
Eindtijd:24-10-2017 om 23:11
Pietertobback
21 okt. / 12:31
€ 175