Jan Bakker - Lommerrijke straat - Verkocht

Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!Jan Bakker - Lommerrijke straat kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Bakker (1879-1944)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
Lijst45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Moo impressonistisch werk van een dorpstraat uit het begin van de vorige eeuw.

Jan Bakker studeerde aan de Academie voor B.K. te Den Haag onder Frits Jansen. Hij ontving raadgevingen van W.B. Tholen. Woonde en werkte te Schiedam, Den Haag, Sleeuwijk en vanaf 1916 te Voorburg. Schilderde waterlandschappen en kleine stadjes rond de grote rivieren. Jan Bakker was lid van Pulchri Studio in Den Haag en St. Lucas in Amsterdam. O.a. werk in de collectie van het Haags Gemeentemuseum.
ConditieRedelijk

Paneel heeft aan de randen wat lichte schade en ook de lijst vertoont wat plekjes .

Jan Bakker (1879-1944)

Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
55 cm
45 cm
42 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-09-2021 om 14:09
Eindtijd:22-09-2021 om 19:31
burgemeester
19 sep. / 18:15
€ 75