Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Jan Bakker
Voorstelling van sneeuwruimers in de winter
Losbladig, beeldmaat 33x22, bladmaat 47x28
Gesigneerd , gedateerd en getiteld r.o. 'Jan Bakker', 'Sneeuwruimers' en '1942'
Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'JB' , annotatie l.o. 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 5-11-2017 om 14:23 |
Eindtijd | 9-11-2017 om 16:23 |