Jan Battermann - HET GEZIN

Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!
Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!Jan Battermann - HET GEZIN kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Battermann (1909-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekHout/Linosnede
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen43 x 26.5 cm (h x b)
Passe-partout56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Forse kleurenhoutsnede  van Jan Batterman uit de vijftiger jaren van de vorige eeuw.
Opgenomen in passepartout en gesigneerd en gedateerd  met potlood. Over het geheel zeer goede conditie.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Jan Battermann (1909-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  loverendale
575 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
39 cm
56 cm
26.5 cm
43 cm
Starttijd9-12-2023 om 12:04
Eindtijd23-12-2023 om 11:07
Openingsbod € 30
ObjectlocatieRoermond,  Nederland