Jan Bezemer: Kleurenlitho, Hanengevecht

Geplaatst door  Berkoop

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Bezemer (1907-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Veelkleurige litho in goede staat uit 1966, met originele houten lijst, passe partout en glas

Hand gesigneerd en voorzien van jaartal door kunstenaar

Oplage: niet bekend

Afmetingen lijst: 68cm x 87cm

Afmetingen passe partout: 63cm x 81cm

Afmetingen beeld litho: 49cm x 66cm

Bezorgen in overleg

Starttijd:17-02-2013 om 16:46
Eindtijd:03-03-2013 om 16:46
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland