Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho

Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Andere items

Frank Sinatra - A Man Alone kopen? Bied vanaf 1!

Frank Sinatra - A Man Alone

Vinyl

  • Openingsbod € 1
Melanie - Lot van twee lps kopen? Bied vanaf 10!

Melanie - Lot van twee lps

Vinyl

  • Huidig bod € 10
Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!Jan Bezemer, Twee paarden, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jan Bezemer (1907-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Jan Bezemer

Voorstelling getiteld : 'Twee paarden'

Losbladig, beeldmaat 39x48, bladmaat 46x54

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Bezemer', getiteld m.o. 'Twee paarden'

Annotatie en datering l.o. 'Eigen druk 1955'

N.B.: lichte vouwen en scheurtje aan onderkant blad, geheel buiten de voorstelling

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:11-07-2017 om 14:50
Eindtijd:21-07-2017 om 15:50

Biedingen (1):

2505
11 jul. / 19:34
€ 55