Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven

Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 145!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 145,00

Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 145!Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 145!Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 145!Jan Bleijs (1868-1952) - aquarel - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  martins
FA. (32)

333 verkochte items
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel

Een schitterend bloemstilleven van de kunstenaar Jan Bleijs (1868-1952). Zeer mooi ingelijst (met authentieke lijst, passe partout en glas). Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 33,5 cm. Aquarel maat: 28 cm. x 20 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. De verzendkosten naar Belgie zijn verlaagd naar 10,- euro. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/bleijs.

Dit item is verkocht voor 145,00

Starttijd:20-04-2017 om 11:10
Eindtijd:28-04-2017 om 11:10

Biedingen (1):

sandt034
28 apr. / 11:05
€ 145