Jan Bleijs - Melkbrug bij `t Oude Hof te Bergen nh...... - Verkocht

Jan Bleijs - Melkbrug bij `t Oude Hof te Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bleijs - Melkbrug bij `t Oude Hof te Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 100!Jan Bleijs - Melkbrug bij `t Oude Hof te Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 100!Jan Bleijs - Melkbrug bij `t Oude Hof te Bergen nh...... kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 28 cm (h x b)
Lijst35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
44 cm
35 cm
28 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 22:50
Eindtijd:03-11-2020 om 22:44
Juliettekwikkers
03 nov. / 15:27
€ 100