Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 - Verkocht

Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!Jan Bleijs : Pastel , Bloemstilleven – gesigneerd – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Jan Bleijs (1868-1952)
TypeTekening / Aquarel

Een pastel van de Nederlandse kunstenaar Jan Bleijs met een voorstelling van een bloemstilleven.

Getekend op karton en gesigneerd.

Het werk is niet ingelijst; het is wel ooit ingelijst geweest.

Afmetingen: Blad, 52 x 38 cm. Beeld, 40 x 30 cm.

Conditie: Het werk heeft lichte slijtplekjes, waarbij het pastelkrijt hier en daar wat is ‘vervaagd’. Het karton heeft langse de randen slijtplekken/scheurtjes. Dit zal niet meer te zien zijn als het werk is ingelijst. Deze pastel verdient een mooie lijst en passe-partout....

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Johannes (‘Jan’) Coenraad Bleijs, geboren 11-12-1868 in Hoorn en overleden 17-8-1952 in Amsterdam, schilder, tekenaar, illustrator, kunsthandelaar.

Opleiding: Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam). Ook was hij een leerling van zijn vader Adrianus Cyriacus Bleijs.

Hij schilderde en tekende figuurstukken, landschappen en stillevens en maake vooral veel pasteltekeningen. Ook illustreerde hij boeken en tijdschriften en tekende hij portretten voor de Telegraaf.

Jan Bleijs wordt, samen met de kunstenaars Johannes Graadt van Roggen, Gerrit van der Hoef en Hendrik van Bloem, gezien als de "ontdekkers" van Bergen en gezamenlijk hadden zij ook korte tijd een kunsthandel.

Hoewel ‘Bleijs’ de familienaam is, signeerde hij met 'Jan Bleys'.

Werk van Jan Bleijs is o.a. opgenomen in de collectie van het Frans Hals Museum te Haarlem.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Bloemstilleven”).

Kunstenaar: Jan Bleijs.

Techniek: Pastel op karton.

Jaartal: Onbekend, waarschijnlijk ca 1925.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder

Conditie: Het werk heeft lichte slijtplekjes, waarbij het pastelkrijt hier en daar wat is ‘vervaagd’. Het karton heeft langse de randen slijtplekken/scheurtjes. Dit zal niet meer te zien zijn als het werk is ingelijst.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro bij verzending via KIALA en 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Jan Bleijs (1868-1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2879 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-06-2016 om 09:47
Eindtijd:16-06-2016 om 21:47
Biedingen (13)
allertje
14 jun. / 14:52
€ 50
artb
12 jun. / 21:55
€ 45
WildenHartog73
12 jun. / 21:55
€ 40
artb
12 jun. / 21:55
€ 40
WildenHartog73
11 jun. / 17:20
€ 35
artb
11 jun. / 17:20
€ 30
artb
08 jun. / 13:14
€ 25
reja64
08 jun. / 13:14
€ 20
artb
07 jun. / 07:15
€ 9
Chz
07 jun. / 07:15
€ 7
artb
02 jun. / 15:57
€ 5
reja64
02 jun. / 15:57
€ 3
artb
02 jun. / 09:53
€ 1