Jan Bleijs - Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) - Verkocht

Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Jan Bleys - Duinlandschap, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Bleijs (1868-1952)

Mooi landschapje van Jan Bleys.  Olieverf op doek, gesigneerd linksonder.  In redelijk goede conditie; rechtsonder zit een scheurtje dat provisorisch is afgedicht aan de achterkant.  Als je niet weet dat het er zit valt het aan de voorkant niet eens op.  De lijst is heel mooi en de vraagprijs al waard waarschijnlijk.

Afmetingen: 44cm x 39cm (incl. lijst), 36cm x 31cm (doek)

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Jan Bleijs (1868-1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)

Starttijd10-6-2016 om 13:51
Eindtijd24-6-2016 om 21:51
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken