Francois Stroobant - Umus Campestris Var Aurea
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Auguste Étienne François Mayer - Le Ponton Espagnol La Vieille Castille
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilder : Jan Bodaan 1881-1954
Titel/Voorstelling : "ballerina Sonia Gaskell "
Datering : ca. 1930
Medium / Techniek : Inkt en pastelkrijt op papier
Maten : 33.5 x 20.5 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Starttijd | 29-11-2014 om 16:10 |
Eindtijd | 13-12-2014 om 16:10 |