950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Jan Bogaerts (1878-1962), gesigneerd rechtsonder.
Mooi ingelijst achter ontspiegelend glas
tekening van een interieur
afmeting 40x50cm
In het midden van de tekening loopt horizontaal bijna over de hele breedte een fijn haarscheurtje. Zie foto's.
Ophalen is in overleg mogelijk in Zaltbommel of Thorn
Starttijd | 1-12-2016 om 20:33 |
Eindtijd | 8-12-2016 om 20:33 |