Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven - Verkocht

Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!
Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!Jan Bogaerts, tekening, interieur stilleven kopen? Bied vanaf 75!
  • Johannes Jacobus Maria 'Jan' Bogaerts (1878-1962)
TypeTekening / Aquarel

Jan Bogaerts (1878-1962), gesigneerd rechtsonder.

Mooi ingelijst achter ontspiegelend glas

tekening van een interieur

afmeting 40x50cm

In het midden van de tekening loopt horizontaal bijna over de hele breedte een fijn haarscheurtje. Zie foto's.

Ophalen is in overleg mogelijk in Zaltbommel of Thorn

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:01-12-2016 om 20:33
Eindtijd:08-12-2016 om 20:33
Cello1
06 dec. / 23:11
€ 75