Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot)

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Mickey la Divina - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Jan Bollaert (1958)
Jaartal1994
DragerBoard
StijlStreet Art
IngelijstIngelijst
Afmetingen116 cm x 96 cm (h x b)
Lijst132 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Acryl op papier, verlijmd op doek en ingelijst met lood.

Een certificaat van echtheid kan op aanvraag worden geleverd, door de kunstenaar.

Lichte beschadigingen in het beeld, hier en daar.

Jan Bollaert (1958)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
116 cm
132 cm
96 cm
116 cm

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 11:45
Eindtijd:25-01-2021 om 21:05

Biedingen (1):

hals13
24 jan. / 12:39
€ 100