Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam - Verkocht

Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!

Verkoopprijs: € 215,00

Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!Jan Boon - ets - Panorama Amsterdam kopen? Bied vanaf 215!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Jan Boon (1882-1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 34 x 131,5 cm!!! Losbladig.

De originele lijst kan desgewenst bijgeleverd worden.(lijst kan alleen opgehaald worden)

Jan Boon (1882-1975)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 215,00
Starttijd:05-01-2018 om 20:42
Eindtijd:19-01-2018 om 20:42
damhoff
19 jan. / 20:36
€ 215