Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Surrealistisch werk van Jan Bruens.
Gesigneerd 'J. Bruens 'nov 72'
Getiteld onder het werk 'A mad dog, acompanied by 2 Englishmen'
Het werk is in goede staat, alleen het beeld is door de zon egaal verkleurd.
Betreft inkt en aquarel op papier.
Maat incl. (oud) passe-partout: 35x35 cm
Beeldmaat: 12,5x20,5 cm
Jan (Josephus Jan Gijsbertus) Bruens is geboren in Rotterdam op 20 januari 1942. Werkzaam in Zeeland (Aardenburg), voornamelijk als schilder: “Een surrrealistische combinatie van diverse onderwerpen”. Jan Bruens stond bekend als “praktiserend anarchist”. Hij werkte o.a. mee aan de “Gramschap” Pamflettenreeks. Gramschap (uitgegeven tussen 1979 en 1986) was ooit begonnen als een uitwisseling van hun producten tussen een aantal bevriende kunstenaars. Het groeide uit tot een medium voor het verspreiden van allerlei onconventionele en controversiële uitingen, zaken die elders niet konden of mochten.
Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.
Starttijd | 29-5-2015 om 13:11 |
Eindtijd | 13-6-2015 om 9:11 |