Jan Campfens - Aan de bar Monotype Zeer mooi ingelijst

Jan Campfens - Aan de bar Monotype Zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 240!
Jan Campfens - Aan de bar Monotype Zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 240!Jan Campfens - Aan de bar Monotype Zeer mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 240!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Jan Campfens (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekMonotype
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 45 cm (h x b)
Lijst54 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Monotype (unieke afdruk) van Jan Campfens, r.o gesigneerd. Afm. blad 45×38 cm. Nieuwe houten lijst met museum art glass 62 x 54 cm

LET OP: DIT WERK KAN NA TELEFONISCHE AFSPRAAK OPGEHAALD WORDEN IN NIJMEGEN! (dus niet in Eindhoven)

in goede staat

Jan Campfens (1940)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
62 cm
54 cm
45 cm
38 cm
Starttijd:14-02-2022 om 12:05
Eindtijd:26-02-2022 om 22:41
Openingsbod€ 240
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie